Omlouvám se, ale na blog teď nemám moc času. Uvidíte mě tu až příští týden :)

Květen 2013

Mé úspěchy a neúspěchy za poslední rok

28. května 2013 v 18:14 | Feeney |  Články
A zase ten pocit jak jsem psala minule :D
Protože se nedokážu soustředit na jednu věc, tak moc úspěchů nemám :D Ale tak něco se najde :D Jsou to blbosti, ale nevím co psát.

Jak jsem se změnila za poslední roky

27. května 2013 v 18:46 | Feeney |  Zápisky ze života
Proč vždycky když začnu psát další den projektu, tak si říkám co jsem to zase udělala? :DD

26.5.2013

26. května 2013 v 21:15 | Feeney |  Zápisky ze života
Large
weheartit.com
Ahóój :)
Vím že deníčky nejsou asi nic moc, ale nechce se mi uvažovat nad tím jak jsem se změnila. Promiňte, že jsem moc nepsala, ale není čas.
Včera jsem byla na super oslavě kámoščiných patnáctin. Ani nevím proč to bylo tak super, ale hned bych to zopakovala :D Byli tam fajn lidi (ikdyž by nás tam mohlo být víc :D), akorád jedna holka mi byla docela nesympatická - něco mi na ná vadilo a navíc se chovala strašně hnusně na svojeho kluka který byl děsně fajn. A ani moc hezká nebyla :D Taky jsem se dozvěděla pár zajimavých věcí. Ale stejně večer to bylo mega zabité. To co kámoška mlela, to bylo nezapomenutelné :D A konečně jsem u někoho spalaa! (ano až ve čtvnácti, skoro patnácti, jsem u někoho spala :D, mám hrozné rodiče.) A rovnou nás tam bylo šest :D Ta noc byla za trest. Skoro vůbec jsem se nemohla pohnout, kámoščin loket jsem měla furt v zádech a navíc mi funěla do ucha! :DDDD Takže jak jsem přijela domů, tak jsem hned zase usla :DDD Pak jsme jeli s mamkou nakoupit a kouknou se na nějaké oblečení atd. Takové boží tričko! Škoda že nemám prachy. Hned bych ho brala.
Jo a málem bych zapomněla. Našla jsem zrcadlovku za stejnou cenu jako ten zoom co jsem chtěla, takže až mi rodiče vrátí všechny ty peníze, tak bude zrcadlovkáááááááá :333 Jak já se těším :D
No asi bych si už měla vypalit věci a nachystat se do školy, tak čau :)

22.5.2013

22. května 2013 v 18:41 | Feeney |  Zápisky ze života
Ahoj lidi :)
Ehem, tak kde začít? Tak třeba od školy. Ten tělák na jedničku už asi nedám, ale jinak to v poho opravím. Jenže je blbý, že budu muset dost cvičit a to moc nepomáhá tomu mojemu kašlání. Už aby bylo 31., to konečně půjdu na alergologii. Tý jo, kde jsou ty časy, kdy jsem byla pořád zdravá. A teď na ortopedii chodím, na kontroly na ortodoncii a ještě mám alergii.
Jinak doma alespoň mamka je na mě hodná, protože jsme si všechno vyříkaly. Ale taťka se mnou nemluví. A ještě mě podezírá že kouřím. Já! Ta hrozná slušňačka. Prostě je to svinstvo. Nechápu. Ale stejně chodí pozdě z práce a ráno když odcházím tak ještě spí, takže se těm jeho "příjemným" pohledům vyhnu.
Jinak už nevím co psát :D Píšu jen z tabletu, takže tenhle článek píšu docela dlouho :D A projekt se mi dneska fakt psát nechce.

Patnáct faktů o mně

20. května 2013 v 19:22 | Feeney |  Články
No tak patnáct není moc, to dám :D Mimochodem se omlouvám, ale nedostala jsem se ke kompu, takže jsem nemohla napsat žádný článek.

Jak vidím svou budoucnost

16. května 2013 v 19:15 | Feeney |  Články
No, není moc co vymýšlet :D Hlavně, když v tom nemám pořádně jasno :D

Předchozí téma: Něco, co mi schází
Další téma: Patnáct faktů o mně

15.5.2013 - Nestíhám :D

15. května 2013 v 18:54 | Feeney |  Zápisky ze života
Poslední dobou neposlouchám skoro nic jiného než BVB :D Nechápu proč je neposlouchám už dýl :D
Ahoj, ahoj, ahoj.
Sice mě projekt baví, ale vůbec nestíhám psát :D Takže teď mám chvilku volna, tak něco napíšu dopředu a pak to jen zveřejním.
Nemám čas protože nějak furt chodím (kytara atd.) a nebo koukám na hokej :D Už jsem říkala jak hokej miluju? :D Je to jedna z mála věcí u které dokážu sedět a jen se koukat. Třeba jako včera :D I přes to, že jsem se málem počůrala a umřela hlady, tak jsem se pořád koukala dokud nebyla přestávka :D Každopádně jsme ve čtvrtfinále :D Alelůůůja :D Konečně hrajeme zase hokej a né to co na začátku, na to se ani koukat nedalo. A zítra nám náš hodný třídní učitel na odpoledkách pustí online Česko - Švýcarsko :3 Mnohem lepší než se učit nějakou blbou občanku :D
Ha už ani nevím co psát :D Asi jen to, že je divný, že mám vždycky chuť se oblíct celá do černé ale místo toho si vezmu barevný kalhoty a černé tričko, které hned po škole vyměním za bílé tílko a růžové krátké tričko :D No je pravda, že nálada se mi zlepšuje, ale každý den se najde chvilka, kdy je mi děsně. Ale konečně jsem se alespoň trochu zbavila těch mojich nervů. Sice mě sere, že jsem to nezvládla, ale život jde dál :D
Jinak jsem dneska byla na mé budoucí střední, na nějaké schůzce. Zatím tam ti lidi vypadali dobře, i když asi nikdo nebyl z mojeho oboru :D No nevadí, dokonce i když jsem ji měla jako druhou, tak se tam dost těším. Hrozně se mi tam začalo líbit :D A je tam příjemná ředitelka, tak snad i učitelé budou hodní :D
A taky moc děkuju za komentáře :) Hrozně moc jich tady přibývá a je to fajn pocit :) Hlavně když nevím kolik sem chodí lidí, když tady na blogu ještě pořád neopravili to počítadlo návštěvnosti :D A děkuju jak jste psali že mi to sluší a podobně :) Sice podle mě až tak úžasná nejsem, ale tak dobře no :D A na vlasech není co závidět :D Sice na té fotce to není moc vidět, ale hrozně lítaj :D
No tak já jdu předepisovat ty články a kouknout na různé blogy, než zase někam půjdu :D

13.5.2013

13. května 2013 v 18:12 | Feeney |  Zápisky ze života
(No řekli byste, že jsem z tama umazala svoji nohu? :D/nic lepšího mě jako obrázek k článku nenapadlo :D)
Dneska to vidím jen na deníček. Prostě jsem nějaká divná dneska. Mám takovou náladu nenáladu :D Chce se mi smát a zároveň brečet, spát a zároveň běhat, pustit si písničky na plné pecky a zároveň tady mít ticho.

Něco, co mi schází

11. května 2013 v 19:32 | Feeney |  Články
Nejprve chci moc poděkovat za komentáře k přechozímu tématu projektu. Dneska jsem se rozhodla přidat dva články, protože tam hrozně prší a já se hrozně nudím :DDD
No to jsem si zase dala :D Co jsem to vymyslela :DDD No tak teda jdu na to :)

Další téma: Jak vidím svou budoucnost

Pár fotek z procházky po našem městském lese :D

11. května 2013 v 14:58 | Feeney |  Fotogalerie
Ve čtvrtek krásně svítilo sluníčko a ikdyž mi nebylo nejlíp a pak jsem se málem udusila a v puse jsem pořád cítila zubaře, tak jsem se s mamkou vydala ven. Procházely jsme se asi tak dvě hodiny, ale já měla pocit, že jdeme tak půl hodiny :D A došly jsme na místa kde jsem nikdy nebyla :DDD Tak tady jsou nějaké fotky, řekla bych že nejsou špatné a to jsem jich ani nefotila tolik.