Omlouvám se, ale na blog teď nemám moc času. Uvidíte mě tu až příští týden :)

Feel like wall.

14. července 2013 v 20:10 | Feeney |  Zápisky ze života
RIP
R.I.P Cory :((
Ano vážně se cítím jak zeď. Prostě se třeba jen tak postavím a hledím do blba. Říkám že se strašně nudím a přitom mě nic ani nebaví. Nechce se mi číst, nechce se mi kreslit, nechce se mi ani koukat na seriál. No asi skončím tak za hodinku u nějakého filmu. Stejně celou noc nebudu spát. Můj kočičák byl totiž na operaci kvůli močáku a teď furt brečí, smrdí a má takový ten satalit (tak tomu říkám já, nevím jestli to tak je :D, prostě jak to má kolem hlavy) a naráží s tím pořád do zdí a když jde kolem ledničky ve které vidí svůj odraz, tak hlavou bouchá do toho odrazu a pak se naježený odklidí do obýváku. Je zároveň i vtipný a kdybych se necítila tak přejetě, tak se tomu i zasměju. I když vím že je mu to nepříjemný, ale já si pořád dělám srandu z takových věcí, abych nemyslela na to jak je to špatný. Zítra jde na kontrolu, tak snad už ho nechají na pokoji.


Jinak mám v plánu trošku protřídit fotky a dát sem nějaký mix fotek lidí :) Taky mám pár nápadů na nové fotky, ale myslím že to jen tak hned neuskutečním, protože se mi nic nechce.
Nechce se mi ani věřit, že je to zítra teprve týden. Týden co se to stalo. Byl to skvělý den, a vím, že by se mohl opakovat. Ale já nechci. Nechci s tím člověkem, protože ho sice mám hrozně ráda, ale je to děsnej debil. Ani nevím proč ho mám ráda. Radši to nebudu řešit, jen jsem si na to teď vzpoměla. A jak se tak dívám, tak jsem sem naťukala už nějak moc písmenek. Takže radši jdu :) Snad už nebudu mít takovou náladu a bude se to příště dát číst :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 monie-world monie-world | Web | 15. července 2013 v 13:15 | Reagovat

Tak doufám, že 'kočičák' bude v pohodě:)
No, já měla takovej 'skvělej den' taky před týdnem. Sakra, hrozně bych chtěla aby se opakoval, ale zároveň bych už toho člověka nejraději neviděla.. je to hrozně divnej pocit.

2 Liven Liven | 15. července 2013 v 13:47 | Reagovat

Mě je Maxe strašně líto,ale už s tím člověk nic nenadělá. Stalo se, stalo. Teď už se to bude jen lepšit uvidíš! :)

Hele buď ráda, za tam to. Není nic lepší než když se člověk dozví, že ten, do koho jsi zakoukaná chce někoho, koho ty nemůžeš ani za mák vystát. Pocit za milión, fakt.

3 Feeney Feeney | Web | 15. července 2013 v 14:09 | Reagovat

[1]: Přesně tak je to hrozně divnej pocit :)

[2]: To znám neboj :D Já jsem vlastně ráda. Já nevím je to prostě divněj pocit! A Max už bude v poho, alespoň doufám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama