Omlouvám se, ale na blog teď nemám moc času. Uvidíte mě tu až příští týden :)

Zápisky ze života

POZASTAVENÍ NA NEURČITO

25. září 2013 v 20:41 | Feeney
Jak napovídá nadpis pozastavuju, možná i končím. Už o tom uvažuju dýl. Moc se omlouvám, že jsem nesplnila co jsem slíbila. Třeba se ještě opravdu vrátím, ale zatím to tak moc nevidím.
Důvodů je víc:
 • Nemám čas
 • Nemám náladu
 • Mám nervy v prdeli
 • Nebaví mě to
 • O blogu ví moc lidí, i když nevím jestli sem vůbec chodí
 • Mám lepší věci na práci
 • Potřebuju se soustředit na vztahy s lidmi a na školu
 • Nemám nápady na články
 • Foťák se zcvokl, takže ani fotky dávat nemůžu

Pár faktů z posledních dní

14. září 2013 v 19:17 | Feeney
Protože už jsem zase nějakou dobu nepsala, chtělo to něco nového a nemám k čemu se nějak dlouze vypisovat, tak jsem se rozhodla napsat takový deníček ve faktech.
 • Začala jsem číst Agathu Christie a musím uznat, že je fakt super.
 • Zjistila jsem, že až na učitele z výtvarky (který je naprostý kretén) máme samé skvělé učitele a učitelky :)
 • Přihlásila jsem se s holkama do školního sboru :D Začínáme od října :)
 • Holky ze třídy si moc neoblíbily jednu holku, ale já se ji zastávám. Vážně není až tak špatná.
 • Přišli jsme na to, že moje mamka chodila do školy s mamkou od výše zmíněné.
 • Mám nateklé oko, protože mě štípl komár přímo pod obočí. Někteří jedinci viděli foto :D
 • Budu se snažit zítra nafotit konečně to oblečení z Primarku. Když jsem to teda slíbila.. (:D)
 • Vrací se mi moje "depky" a s tím i jeden problém, o kterém ví vlastně jen jeden člověk. A ten si na mě od prázdnin asi ani nevzpomněl.
 • Snažím se si uklidit pokoj a pak tady chci udržovat pořádek, tak mi držte palečky!
 • Ve vedlejší třídě je jeden velice sympatický hokejista :33 :DDDD
 • Mám něco s kotníkem. Bolí jak jdu ze schodů nebo po hrbolaté cestě.
 • Musím si shánět štětce a tužku, protože nesmíme mít obyčejné! Si vymyslel náš milý pan učitel -.-
 • Začala jsem poslouchat plno starých písniček. Takové ty jak se musel někdo vyzpívat ze svojí bolesti a sklamání. No čím to asi bude? ...
 • Blbne mi foťák! Jsem v prdeli.
 • Dala jsem si takový úkol, že budu každý den poctivě trénovat na kytaru, protože to vážně chci umět!
 • Jsem ukecaná, což u mě vážně není normální!
 • V úterý jedeme se školou - jak říká Kač - na rodinný výlet :D No co, alespoň se neučíme :D
 • Musím si jít přepsat sešity.
 • Udělala jsem si přívěšek na krk z FIMO hmoty :3 Konečně můžu nosit 30STM na krku! Ještě si musím ale koupit černou šňůrku, ale než já se dostanu do obchodu.. Takže prozatím to mám na řetízku :D
Ano je to trošku křivé a podobně, ale na krku to tak nejde poznat :D Lepší než nic ne? :D

9.9.2013

9. září 2013 v 20:30 | Feeney
Bože, ten čas ale letí. Potřebovala bych aby byl den delší. Vůbec nic nestíhám.
Stalo se toho tolik. První den v nové škole, adapťák, první hodiny.. Celkově se mi nová škola líbí. Mám super třídu, i když jsme samé holky (jeden kluk co s náma byl přestupuje na jiný obor) Rozvrh máme úplně pohodový. Hezky od 8:30 do 15:00, ve čtvtek dokonce do 13:15 a v pátek máme od 7:40. Prostě pohoda. Učitelá jsou fajn, až na učitele na výtvarku (ano máme výtvarku a budeme ji mít hodně dlouho). Je to děsnej debil a myslí si, že musíme umět malovat a přitom to nikdo z naší třídy neumí. Takže to bude asi největší problém. Jinak jsem hrozně nadšená z hudebky. Máme příjemnou učitelku a bude nás učit i zpívat, hrát na klavír a tak. Každá jsme jí museli zazpívat notu, kterou nám zahrála a mě a dalším holkám říkala, že umíme zpívat, jen moc nezpíváme. To mě docela pobavilo, ale tak jestli mě naučí zpívat, tak budu jen ráda :D Možná že se přihlásím i do školního sboru, to ještě uvidím. Rozhodně by mě to bavilo.

Shrnutí prázdnin 2013

2. září 2013 v 20:53 | Feeney
Nevím jak mě to napadlo, ale rozhodla jsem se napsat článek o letočních prázdninách :D
Celkově bych je ohodnotila jako zvláštní :D Ani dobrý ani špatný. Zažila jsem spoustu super věcí, ale taky mám plno nehezkých zážitků.

No time

29. srpna 2013 v 20:54 | Feeney
Yeah new hair. Na ksicht nekoukat! :D Ještě nafotím lepší, ale nebyl čas!

Jak napovídá nadpis, tak nemám vůbec čas. Vstávám nejpozději v sedm a domů se vracím tak kolem šesté a jsem ráda že žiju. Na nafocení oblečení jsem ještě teda vůůbec nenašla čas, protože v těch šest už je blbé světlo. A jiný nápad než deník vůbec nepřišel, ale už jsem si říkala, že by bylo dobrý napsat.
No tak v pondělí byla docela pohoda. Alergolog říkal, že je všechno dobrý, hlavně ať nezapomínám na to šplíchátko na astma. Na bezénu docela dost lidí, ale jinak pohoda. Nejlepší bylo pak jídlo! Takový dobrý kuře! :3
V úterý mi kadeřnice spáchala ty vlasy. Jsem spokojená. Chtěla jsem změnu, lákala mě hnědá a líbí se mi to. Je to docela nezvyk když vidím hnědý konce vlasů místo těch blond :D A pak jsme jeli koupit dárek tetě a pak jsme šli na návštěvu za tetou, protože měla narozeniny. Popapali jsme, pokecali a šli zase domů.
A včera jsme se strejdou malovali (a já uklízela) u mamky v práci. Nikdy víc! Furt se to odlepovalo, všichni byli protivní, byli jsme celý špinavý a už mě všechno bolelo.
No a dneska jsem si konečně zašla pro občanku! Pak jsem chtěla do knihovny si vyřídit průkazku, ale dneska mimořádně měli od 12! A to už pro nás jela babička takže nic.. Jeli jsme vlastně akorát tak na jídlo a trochu se projít a zase zpátky. Jenže po cestě miliarda zastávek, takže jsme přišli zase před osmou.
Už ani nějak nevím co psát. Vůbec nevím jestli pojedem na chatu, takže nevím jestli něco napíšu o víkendu a v pondělí určitě ne, protože toho budu mít plné zuby.
Zatím se mějte, snad co nejdřív nafotím to oblečení!

24.8.2013 aneb nemůžu vymyslet nadpis

24. srpna 2013 v 19:27 | Feeney
Untitled | via Facebook
Jestli mě sledujete na weheartit/tumblru nebo mě máte na fb, tak už jste tenhle obrázek mohli vidět. Dělala jsem ho sama :3 A fotku jsem našla na weheartit.com

Myslela jsem že dnes přidám fotky ze zoo, ale hovínko. Člověk by nevěřil jak je zapeklité jezdit po Vídni, takže k zoo jsme se dostali hodinu před zavíračkou. Babi nás přesvědčila, že se zajdem podívat alespoň na ty pandy, když je to jediná zoo kde je mají, ale už byli vevnitř a tam se nemohlo. Takže nic no.
Ale mnohem líp vyšla naše první zastávka a to v nákupním centu G3! Je to vážně nádherný obchoďák, ale my tam jeli hlavně kvůli jednomu obchodu - PRIMARK. Asi už víc z vás o něm slyšelo, jestli ne, tak je to obchod s úžasným výberem zboží a hlavně za neskutečné ceny. Nikdy v životě jsem si nekoupila tolik oblečení. Pokud chcete, můžu udělat článek kde vám všechno nafotím, ale byla by škoda kdybych pořád jak debil fotila a pak bych neviděla jediný komentář. Přece jen to zabere dost času než všechno nějak normálně vyfotíte.
Jinak moje nálada je na povrchu taková normální, docela pohodová - vevnitř to ale vře. Pořád někdo musí mít blbé kecy, babi nedokáže pochopit, že nechci aby mě uvolňovali ze školy (!)- jdu na novou školu a nechci hned být za nějakou blbku co si může kdykoliv udělat volno a jet na dovolenou.
Zítra je nějaká oslava, ale asi na to kašlu. Nemám teď nějak náladu. Kdyby tam byli jen lidi co znám tak možná, ale zase tam určitě budou nějací noví a vážně nemám chuť je poznávat. Na to jsem teď dost negativní.
V pondělí jedu zase na svoji milovanou alergologii (a to bez ironie, ten doktor je tak vtipnej, vždycky se s ním hodně nasměju) a pak na bazén do Polska (ano už jednou jsme tam jeli a to i se sestřenicí - teď sestřenici nahradí strejda), nemyslete si že je to jen venkovní. Venkovní tam mají jen jeden a vevnitř je plno vířivek, bazén s vlnama, sauny, ledová komora. Je to tam moc přijemný.
No a v úterý mě čeká kadeřnice, konečně budu mít ten přeliv, asi teda půjdu do světla, protože mamka mluvila s tetou a ta jí zase řekla že mám krásné vlasy a ať neblbnu a už vůbec ať nejdu do tmava, takže asi tak no. A pak konečně (!) zajedeme pro tu mojí občanku. Já tam totiž sama netrefím a mamka pořád neměla čas.
Dál mé plány nesahají, jediné co je jisté je že 2.září jdu poprvné do nové školy a 3.září jedu na adapťák. No nejsem nějak extra natěšená ani k tomu nemám odpor, prostě je mi to tak jedno.
Mimochodem jste si mohli všimnout že jsem přidala do menu pár obrázků, na kterých jsou takové moje přání. Občas tam přidám něco dalšího do mě napadne, nebo pokud se něco splní, tak to smažu :) (óóóóó jediný smajlík v celém článku, asi se se mnou fakt něco děje)
Chtěli byste článek s věcma co jsem si koupila v Primarku?
Jak vidíte vy poslední dny prázdnin?

Sometimes we need change our life.

19. srpna 2013 v 23:22 | Feeney
Konečně zase ležím ve svojí měkké posteli, jsem na internetu a bolí mě nohy - běžný večer. Teda ještě je tu strejda, ale s tím je to v poho. Člověk si ho ani nevšimne a když už kecáme tak je to fajn :)
Po tom co jsem byla pořád se sestřenicí a pak pořád s rodinou tak jsem si uvědomila že vlastně potřebuju být sama. Hrozně mi chyběl ten klid. A moc jsem si ho ještě pořád neužila. Škoda že bylo o víkendu takové horko - měla jsem v plánu vzít si kolo a sama se jet projet k rybníku kde to mám nehorázně ráda. Kdyby tam neudělali kolem ty debilní cyklostesky, tak tam nikdo není celý den, ale i tak přes týden nebo k večeru tam na nikoho nenarazíte. Akorát když jsme tam tak byli s mamkou a sestřenicí a slunce bylo docela nízko bylo to takový krásný a pak jak jsme jeli domů, tak je to jenom z kopečka a já jsem jela, užívala si ten čerstý vzduch, vítr ve vlasech (jo, jsem rebel jezdím bez helmy! :D - no fajn, mamka ji zapomněla vzít jinak by mi ji určitě narvala na hlavu :D) a najednou jsem si uvědomila že brečím. Nějak to na mě přišlo jak jsem si tam zase tak uvažovala, vzpomínala a představovala.
Moje sestřenice mi taky vnukla super nápad, že bych mohla někdo někoho vzít na chatu, protože se tam hrozně nudím, ale nevidím to s mými rodiči nadějně. Holku ještě možná, ale kluka asi néé :D Stejně bych nevěděla koho tam vzít, ale byla bych radši kdyby to byl někdo z kluků, bylo by to víc pohodový, protože prostě s holkama mám nějakou divnou náladu.
Vlastně jsem si teď tak uvědomila před psaním tohohle článku, že jsem se v něčem změnila. Zaprvné když mi mamka něco řekne, tak překousnu svoji chuť říct nějakou poznámku a udělám co řekla, protože nechci už žádný hádky, už na to nemám prostě nervy. A taky jsem trochu víc sebevědomá. Už se tak nezajímám o okolí a dělám co chci. No jo, prostě občas neodolám a jen tak začnu poskakovat :DDD Jo, vypadám asi víc jako děcko ale no a co. Už je mi to fuk. Taky už se nebojím napsat všem lidem :D Dál se musím taky pochválit, že chodím docela narovnaně, možná to bude i tím sebevědomím. A pozor na to po velkém nátlaku mi mamka nasraně řekla tak si na tu hlavu plácni co chceš, takže budu mít přeliv :33 Nevím ale jestli jít do světla nebo do tmava, asi se poradím s kadeřnicí až tam půjdu :)
Tak tím asi končím, obrázek se mi hledat nechce, takže tentokrát to kašlu :D Prostě skoro o půl dvanácté po mě nemůžete chtít abych našla nějaký rozumný obrázek co by se hodil k tomuhle článku! :D

Hi virtual world :33

14. srpna 2013 v 14:08 | Feeney
Rules have been burned
S článek to moc nesouvisí ale s mým život hodně.

Víte jak je to úžasný pocit být na internetu? :OO Sice jsme včera měli kouzelné úterý, ale to je taky rychlé jak želva, takže se nedá si s nikým ani normálně psát.
Takže moje magaúžasná nálada už pomalu mizí. Už nejsem tak retardovaná jako minulý týden, ale bylo fajn se prostě alespoň ten týden chovat jak chci a nemyslet na žádný problémy. Taky to bude tím, že jsem skoro nemluvila s rodiči a tím se vlastně vyřešil jeden problém, ale myslím že jak se vrátím zase domů, tak to zas bude kecůů. I teď když jsem s ní mluvila i se sestřenicí tak byla milá a úplně v pohodě, když jsem za ní šla sama tak zas na mě byla protivná a to bylo o 10 minut později. Nebo jak mě nasrala tím že se ji zeptám: "Sbalila jsi mi ponožky?" - "Ne, najdi si je." - "A nevíš kde nějaké jsou?" - "Ne." Tak jdu hledat do koše s ponožkama a tak. Pak za chvilku přijde a řekne "Ponožky máš v obýváku." Já vím že je to blbost, ale prostě tohle mě tak vytáčí! :D
Ještě že teď je chvilku neuvidím :) Takovou radost z toho mám :D

Jedem bomby! :3

6. srpna 2013 v 21:48 | Feeney

Čti dál a pochopíš :D/wehearit.com
ALOHA PEOPLES :3
Konečně je zase fajn :D Nenudím se sama doma protože jsme dvě (haháá je tady Ketlupnáá :3) :D A právě obě píšem článek :DD Protože mi doma nejede net tak jsme zašly k babi :D Takže se omlouvám jestli nebudu komentovat a tak.
Přijela teprve včera a už máme tak úžasný zážitky :D A vážně skvěle jsme dneska nakoupily! :D No tričko z 529 na 79 to je jako rozdíl nooo :D A ještě když je tak boží :3 Akorát je s dlouhým rukávem, tak si asi chvilku počkám že ho budu nosit s tím jaké jsou vedra. Když si vzpomenu dneska na ty dva kluky, tak dostanu záchvat smíchu :D

1.8.2013

1. srpna 2013 v 20:01 | Feeney
No nějak jsem to tady zas začala zanedbávat :D Já za to nemůžu, chodím s mamkou do práce a tam skládám ušité věci, balím to do balíků, značím kde maj být knoflíky a tak. No prej za to dostanu i peníízky, ale nečekám že to bude nějak moc. Ale každá koruna dobrá. Jinak se nic zajimavýho neděje. No vlastně jo, ale nedokážu to popsat a tady to rozhodně psát nebudu. Po dnešku to vypadá že nakonec možná sestřenice může přijet už teď, pokuď ne, tak mě čeká další znuzený týden. Sice v pondělí má být nějaká akce co jsem viděla na facebooku, ale hádám že mě tam rodiče nepustí a už vlastně ani nemám náladu je pořád přesvědčovat. Teď by to byla sebevražda je přesvědčovat.
Tu recenzi mám rozepsanou, ale ještě by to chtělo fotky, ale když vztáváte v 6 a domů dojedete kolem sedmé, tak už se vám nic fotit nechce.
Nevím co se mnou poslední dobou je, jsem nějaká divná. Nic mě nebaví a mám pořád nějaká divný pocit. Nějak se nedokážu toho zbavit. I když jsem byla v pondělí s kámoškama, tak prostě jsem se nedokázala pořád smát, pořád jsem musela přemýšlet nad pár věcma. Akorát včera jsem byla nějaká vtipná, to asi dělalo to raní latte a celodenní poslouchání písniček :3
Snad se s tím přidáváním zlepším, ale fakt jsem nějak neměla náladu a ani moc co psát.

27.7.2013

27. července 2013 v 18:47 | Feeney
the stars are nothing | Tumblr
No takže svůj první pohřeb mám za sebou. Ano brečela jsem ale kdo ne. Přišla jsem na to že děda byl vlastně za mlada pěknej :D A ano, mamka sebou švihla na zem. Teda skoro, taťka ji chytl a mě teta odvedla pryč. Taky jsem poznala další část rodiny. Asi už vím po kom jsem tak malá :D A všichni hrajou na nějaký hudební nástroj a jsou hrozně příjemní. Teda to jsem poznala až jak jsme šli na oběd do nějaké hospody. Tak se to uvolnilo a bylo docela fajn. Akorád jsem se občas neměla s kým bavit - zase nejmladší tam že joo. Takže jsem tam pila vodu a přerovnávala si náramky.
Musím uznat, že je ale zvláštní pocit být na chatě, když tady umřel. V téhle místnosti kde teď sedím. Naskakuje mi z toho husí kůže. Ale jinak je to tu fajn - bazén, sluníčko, jahody, rybíz no o víc si přát? :D No vlastně o něčem bych věděla.

25.7.2013

25. července 2013 v 11:11 | Feeney
Takžee :D No všechno je pořád fajn. Jen mi v hlavě lítá pár myšlenek, ale nechci s tím nikoho otravovat :)
Včera jsem měla svátek! :D A popřálo mi nějak moc lidí oproti minulému roku :D A potěšilo mě to hlavně od toho prvního :)) No když už jsem měla ten svátek, tak mi všichni chtěli něco koupit a rovnou ještě i za narozky :D Takže mým plno nových věcí :D Takže jestli byste chtěli, tak můžu udělat nějaké recenze :)
Protože se nudím, tak vám to vypíšu :D Jo, možná určitě vás to nezajímá, ale tak vypsat to můžu :D
No sama jsem si koupila ten lak (Colorama - odstín 186), rtěnku (Miss Sporty - odstín 054) a ještě odlakovač :D
Teta mi koupila řasenku (Maybelline - The Rocket Volum Express) a odličovač od Nivei :D
Rodiče mi koupili knížku (Temný anděl - Přes moře písku) a babička parfém Hilfiger :33 jo je to drahý jak prase, ale hrozně krásně voní a mám to i k narozeninám :3 Hrozně dlouho jsem ho chtěla :D
Jinak ani nevím co říkat :D
No dneska jdu ven, zítra jdu na pohřeb toho pradědy. Jelikož jsem na žádném jiném nebyla, protože jsem byla hrozně malinká když umřeli jiní a mamka nesnáší pohřby, tak nevím jak budu reagovat. A taky se to u mě těžko odhaduje, protože jsem prostě divná :D No dál už to nebudu rozebírat. Radši si tu jdu zase uklidit, protože jsem za poslední dny byla zase lenivá dávat všechno zpátky do skříně :D

22.7.2013

22. července 2013 v 21:22 | Feeney
Konečně jsem vlastně šťastná. Včera/dneska jsem byla na akci se svoji třídou. Do září je to pořád moje třída :D Bylo to hrozně fajn :3 Vůbec jsem nespala, až jak jsem přišla domů a to jsem se ještě donutila :D Taky mám dneska celý den motýlky v břiše (neptejte se proč, je to tajné :D) A jsem happy :D Ani nevím co psát, prostě se pořád směju :D
V sobotu jsme byli na festivalu a bylo to super. Charlie Straight a já v davu před pódiem :3 Kámošce se udělalo špatně, tak ji mamka odvedla ke zdravotníkovi a pak měla vlastně lepší výhled než my a ještě seděla :D Jak jsem slyšela začátek Coco, tak jsem byla nadšená a taky jsem zpívala :D Teda řvala, ještě teď mi někdy nefungujou správně hlasivky :D A taky miluju jak cítíte tu hudbu proudit celým tělem. To je mnohem lepší než nějaké drogy :3 Akorád když máte rodiče jako já, tak to moc často nezažijete :D
Dneska jsem byla s holkama nakupovat. Koupila jsem si tílko v Gate a náramek v New Yorkeru. Musím jít ale ještě jednou nakupovat, protože potřebuju jeeště něco černého na pohřeb. Ano to je jediná věc která je smutná na posledních dnech. Umřel mi praděda. A to jsem ho za poslední dobu měla ráda víc a víc. No už jsem se z toho vybrečela a podobně, takže je všechno oukej :)) A motýlci mi zlepšují náladu :DDDDD
Jinak už mám dvě nová AFFS, tak snad ještě další přibudou ať mám koho obíhaat :D
Pro dnešek vše, mějte se fanfárově a úživejte si léta :33

19.7.2013/News

19. července 2013 v 22:16 | Feeney
Po velkém přemáhání jsem se rozhodla napsat článek :D Začnu deníčkovou částí (tím nudným zhrnutím mého nudného života :D)
No dneska jsem nějaká znuděná. Usla jsem až někdy ve tři ráno, protože mě hrozně bolely nohy. To byla hrůůza - byla to taková ta bolest jak máte pocit že vás bolí kosti. A protože já jsem hroznej odpůrce prášků, tak jsem si ho prostě nechtěla vzít, ale nakonec už se to fakt nedalo, takže jsem si ho vzala a usla jsem hned jak mi zabral :D Jinak se nic zajimavýho neděje. Jako byla jsem na koupáku a venku, ale byla docela nuda. Vlastně takové jsou celé prázniny, jsem sice venku, ale zábava je asi stejná jako bych se dívala doma na seriál. Jediný den, který byl něčím výjmečný a určitě si ho budu pamatovat budou moje narozeniny.
A teď informační část :D
Protože se po nocích nudím, tak jsem se koukala na YouTube na různé videa a hrozně bych chtěla taky něco točit. Myslím že prázdniny jsou na to ideální, protože dopoledne stejně většinou nic nedělám :D Takže jsem si řekla že bych natočila tu videoodpověď, ale nevím kde byli ty otázky :DD A taky nevím jestli by vás vůbec zajímala (ano myslím těch pár lidí, kteří čtou tyhle moje kecy) :D Jinak mě taky hrozně lákají tagy. Pár se mi jich zalíbilo, takže bych je klidně natočila. Proto bych byla ráda, kdyby alespoň někdo napsal do komentářů jestli byste chtěli videoodpověď, jestli byste rádi viděli nějaký můj tag a taky třeba jaký :) Jinak jsem si taky říkala že by to chtělo asi více affs, tak jestli znáte nějaké fajn blogy u kterých by se dalo zapsat, tak bych byla ráda za tip :)
Pro dnešek končím, snad tady nějaký koment bude :DD Prosííím!

Feel like wall.

14. července 2013 v 20:10 | Feeney
RIP
R.I.P Cory :((
Ano vážně se cítím jak zeď. Prostě se třeba jen tak postavím a hledím do blba. Říkám že se strašně nudím a přitom mě nic ani nebaví. Nechce se mi číst, nechce se mi kreslit, nechce se mi ani koukat na seriál. No asi skončím tak za hodinku u nějakého filmu. Stejně celou noc nebudu spát. Můj kočičák byl totiž na operaci kvůli močáku a teď furt brečí, smrdí a má takový ten satalit (tak tomu říkám já, nevím jestli to tak je :D, prostě jak to má kolem hlavy) a naráží s tím pořád do zdí a když jde kolem ledničky ve které vidí svůj odraz, tak hlavou bouchá do toho odrazu a pak se naježený odklidí do obýváku. Je zároveň i vtipný a kdybych se necítila tak přejetě, tak se tomu i zasměju. I když vím že je mu to nepříjemný, ale já si pořád dělám srandu z takových věcí, abych nemyslela na to jak je to špatný. Zítra jde na kontrolu, tak snad už ho nechají na pokoji.

Birthday :)

8. července 2013 v 21:23 | Feeney
Hahahaháá dneska je mi 15! :D Důchod už se blížíí :D/kvalitní fotka z webky :D
S rodinou jsme slavili už o víkendu a dostala jseeem NOTEBOOK! :D Je to fakt zvláštní pocit, když se vám nic neseká :D Pak jsme hráli nějaké hry a nejlepší bylo: Otázka - Je meloun ovoce nebo zelenina? Odpověď - Je to zelenina. Reakce strejdové přitelkyně - Tak to jsem nevěděla :D Reakce psa - Náhlé probuzení a koukání na nás. Strejdova reakce na psa - Hele i Badyho překvapilo že meloun je zelenina :D A pak pořád říkal co si zrovna Bady myslí :D (A vážně je meloun zelenina, nespletli jste se? :D Tak to je mi novina :D)
No a toho nového notebooku jsem hned dneska ráno využila a koukla jsem na 4 (?) díly American Horror Story :D Čekala jsem že tak to bude celý den, ale nakonec jsem od půl třetí asi do sedmi byla venku :) Byl to skvělý den :) Zabila jsem jeden mobil, šla do obchoďáku mokrá a celá špinavá, málem nás chytli revizoři :D Prostě úžasný den :D I když s tou osobou se kterou jsem byla jsme to měli takový zmatený - chvilku jsme se bavili, chvilku ne - tak jsem to vážně užila.
Pro dnešek asi končím, chtěla jsem napsat další den projektu, ale téma Můj pohled na život je fakt blbý :D Vůbec nevím co napsat :DD

Hi :)

5. července 2013 v 14:54 | Feeney
Tak po hóóóóóóóódně dlouhé době píšu. Nachvilku jsem se dostala na babičin notebook.
Hlavní důvod proč jsem nepsala ani neobíhala affs je, že nemám myš :D A bez myši to na klasické počítači fakt nejde :D Pak taky vlastně ani nemám moc čas.
Stalo se toho tolik :D Poslední dny ve škole.. Zase na konci je všechno tak super :( Pak taky oslava, třídní rozlučka :D Tak jako byla sranda noo :D Škoda že jsme se nebavili takhle už dřív, najednou jsem si oblíbila víc lidí :D
A teď už jsou prázdniny, čekala jsem že první týden bude stejně jako ostatní naprostá nuda. Celý den budu koukat do zdi a jíst co doma najdu (divím se že jsem pořád tak hubená :D) Ale stal se naprostý opak :D
V pondělí jsem jela na alergologii, zjistil že mám nějaké malé plíce nebo co, tak mi dal sprej na roztažení plic. A pak jsem jezdila s taťkou po úřadech :D Prostě pohodový den.
V úterý jsem byla celý den venku. Nejprve jsem měla být jen dopoledne, ale pak kluci napsali mojí mamce SMS jestli s něma můžu na bazén, tak jsem teda nakonec šla no :D I když už byla docela zima na bazén :DD
Ve středu jsme jeli s bábi a pradědou na výlet do Vizovic a Luhačovic :D Tak jsem se dobře najedla děda zase byl vtipnej a nakonec mi babička koupila k narozeninám knížku Střípky duší :D Takže hned jak dočtu konečně toho svojeho Pána prstenů tak už mám co číst. A včera jsem uklízela a pak už jsme odjeli sem - na chatu.
O víkendu se budou oslavovat moje narozeniny, které mám v pondělí. A to budu asi sama doma. Jou :D
Takže já už jdu, doufám že už budu mít nějakou myš a budu moc psát častěji :D Večer ještě oběhnu affs :)

17.6.2013

17. června 2013 v 20:23 | Feeney

Fotka na přání níže zmiňovaného :D
Ahoj lidičkové.
Ano ano ještě žiju :D Jestli se tomu tak dá říkat :D Dneska jsem se málem usmažila na tom slunku :D Ale tak byl fajn pocit jít ráno jen v kraťasách a tílku no :) Ale jako mohlo by být menší horko teda.
Vůbec se mi nechce věřit tomu, že už to bude končit. Vždyť některé lidi znám od školky a teď už je neuvidím tak často. Néé já nechi :D Jo, už jsem se těšila jak z tama vypadnu ale po některých se mi bude fakt stýskat -______- Například se poslední dobou bavím s Honzou :D (hele už o tobě píšu! :D) Známe se od školky. Pořád mě chtěl, ani nevím jak dlouho. Jenže já byla malá a líbilo se mi furt říkat ne :D (To mi bohužel zůstalo do teď a proto se pár věcí událo jinak než mělo, ale zpět k Honzovi :D) Když si na to vzpomenu, tak si říkám že jsem byla fakt zlá :D Ale tak fajně se s ním kecá :D Řekla bych líp než s holkama (a teď mě pojďte ukamenovat ;)) Naše fotky jsou vždycky legendární :D Už se těším až půjdem zas ven fotit :DD A obejmul mě! :D Což už se mi dlouho nestalo. A s tím jaká jsem sračka ani nestane :D Jochou :DDD
Dáál máme na škole nějaké angličany nebo američany já nevím prostě to mluví anglicky :DD Jej někteří jsou pěkní :3 Třeba ty očička toho jednoho :3 Takovej ťuťan :D Známky už jsou vlastně uzavřené a i tak je mi to fuk :D Ale možná mi vyjde i vyznamenání :D Ale fakt jen možná, nevím :D Já si chtěla nechat tolik dvojek, ale ti učitelé mě prostě museli vyzkoušet a dát mi jedničku :D Hrůza tohle :DDD Mám divnou náladu a doufám že v sobotu půjdu ven. Hem :D V neděli bude "superpžasná" rodiná oslava. Zas tam budu sama sedět a hledět, pak se najím a pak budu zase sedět a hledět :D
Takže zase jdu, asi začnu zmenšovat nějaké fotky a pomalu je sem ukládat :D

13.6.2013

13. června 2013 v 21:09 | Feeney

No tak takový den jako včera jsem dlouho nezažila :D Byli jsme se školou na nějaké akci a jelikož jsme nechtěli domů, tak jsme zamířili k jednomu klukovi domů. Pak se přidali ještě kluci a nakonec nás tam bylo asi 11 :D V jednom malém pokoji.
Pak když už jsme museli jít protože zachvilku měl přijít jeho taťka, tak jsme se přesunuli ke kámošce. Nejprve tam byla nuda. Pak jsme se ale s kámoškou zavřeli na balkón (tím myslím to francouzský okno nebo jak se to jmenuje :D) a tam si pokecali a drbali lidi co byli vevnitř :D Pak se tam začali mačkat i další lidi a bylo to fajn. Horší to bylo jak jsem přišla domů. Měla jsem totiž být doma v 7 a přišla jsem o půl 8 :DD No co, mě nechtěli pustit a už to jak mi volala tak na mě řvala, tak jsem počkala až půjdou všichni :D
Kvůli tomu jsem ale totálně zničila tu maličkou naději že půjdu v sobotu na oslavu nebo co to je. No sice jsem tam chtěla jít, ale tak to nějak budu muset přežít no. Můžu být ráda že jsem vůbec dneska mohla ven :D
Ve škole je jinak totální nuda :D Neučíme se a ani nic neděláme. Ani se mi nechce věřit že už to končí... Známky už skoro všechny uzavřené.
Dneska mám takovou zvláštní náladu. Je to tím, že si furt říkám jak mi chybí to každodenní obímání. Bylo to fajn. Obejměte mě někdoo :DD Jinak jsem se ještě rozhodla hodit sem mix fotek lidí :D Když si někteří stěžujou že jsou ty fotky nudné :DD Sakra já vím že nefotím nějak extra ale baví mě to! :D
No už budu končit jsem tu jen na skok :D Taky jsem slíbila že tady musím napsat o pár lidech, takže budu muset něco vymyslet a napsat :D
PS: Omlouvám se AFFS že neobíhám ale některé blogy se mi prostě nechtějí načíst. Budu se snažit to napravit :)

12.6.2013

12. června 2013 v 8:46 | Feeney
Koukejte jak jsme kráásníí :33
Huh tak zase deníček :D Poslední dobou je to ve škole samý volný den. Dneska třeba máme na deset a protože já už jsem dávno vzhůru a nudím se tak píšu :D
Zachvilku to všechno končí. Končí škola a já mířím na střední, končí mi kytara a pak budu už ve 3.ročníku, končí mi rehabilitace a stejně jsem furt celá křivá :DDD Ale tak jako už se snažím být rovně :DDD Když se nad tím zamyslím, tak je tenhle víkend, další víkend a po tom dalším víkendu už nejdem do školy!! :D To je mega psychooo :D

3.6.2013

3. června 2013 v 14:49 | Feeney
Large
weheartit.com
Tak zase deníček :D Projekt se mi opět psát nechce :DD Ale někdy tento týden to zvládnu.
Jej, už ani nevím jak dlouho to je, co jsem naposledy napsala. Prostě se mi nechce zapínat ten můj "rychlej" komp :D
Poslední dobou toho mám tolik na srdci. Ale sem to psát nemůžu.

Jak jsem se změnila za poslední roky

27. května 2013 v 18:46 | Feeney
Proč vždycky když začnu psát další den projektu, tak si říkám co jsem to zase udělala? :DD

26.5.2013

26. května 2013 v 21:15 | Feeney
Large
weheartit.com
Ahóój :)
Vím že deníčky nejsou asi nic moc, ale nechce se mi uvažovat nad tím jak jsem se změnila. Promiňte, že jsem moc nepsala, ale není čas.
Včera jsem byla na super oslavě kámoščiných patnáctin. Ani nevím proč to bylo tak super, ale hned bych to zopakovala :D Byli tam fajn lidi (ikdyž by nás tam mohlo být víc :D), akorád jedna holka mi byla docela nesympatická - něco mi na ná vadilo a navíc se chovala strašně hnusně na svojeho kluka který byl děsně fajn. A ani moc hezká nebyla :D Taky jsem se dozvěděla pár zajimavých věcí. Ale stejně večer to bylo mega zabité. To co kámoška mlela, to bylo nezapomenutelné :D A konečně jsem u někoho spalaa! (ano až ve čtvnácti, skoro patnácti, jsem u někoho spala :D, mám hrozné rodiče.) A rovnou nás tam bylo šest :D Ta noc byla za trest. Skoro vůbec jsem se nemohla pohnout, kámoščin loket jsem měla furt v zádech a navíc mi funěla do ucha! :DDDD Takže jak jsem přijela domů, tak jsem hned zase usla :DDD Pak jsme jeli s mamkou nakoupit a kouknou se na nějaké oblečení atd. Takové boží tričko! Škoda že nemám prachy. Hned bych ho brala.
Jo a málem bych zapomněla. Našla jsem zrcadlovku za stejnou cenu jako ten zoom co jsem chtěla, takže až mi rodiče vrátí všechny ty peníze, tak bude zrcadlovkáááááááá :333 Jak já se těším :D
No asi bych si už měla vypalit věci a nachystat se do školy, tak čau :)

22.5.2013

22. května 2013 v 18:41 | Feeney
Ahoj lidi :)
Ehem, tak kde začít? Tak třeba od školy. Ten tělák na jedničku už asi nedám, ale jinak to v poho opravím. Jenže je blbý, že budu muset dost cvičit a to moc nepomáhá tomu mojemu kašlání. Už aby bylo 31., to konečně půjdu na alergologii. Tý jo, kde jsou ty časy, kdy jsem byla pořád zdravá. A teď na ortopedii chodím, na kontroly na ortodoncii a ještě mám alergii.
Jinak doma alespoň mamka je na mě hodná, protože jsme si všechno vyříkaly. Ale taťka se mnou nemluví. A ještě mě podezírá že kouřím. Já! Ta hrozná slušňačka. Prostě je to svinstvo. Nechápu. Ale stejně chodí pozdě z práce a ráno když odcházím tak ještě spí, takže se těm jeho "příjemným" pohledům vyhnu.
Jinak už nevím co psát :D Píšu jen z tabletu, takže tenhle článek píšu docela dlouho :D A projekt se mi dneska fakt psát nechce.

15.5.2013 - Nestíhám :D

15. května 2013 v 18:54 | Feeney
Poslední dobou neposlouchám skoro nic jiného než BVB :D Nechápu proč je neposlouchám už dýl :D
Ahoj, ahoj, ahoj.
Sice mě projekt baví, ale vůbec nestíhám psát :D Takže teď mám chvilku volna, tak něco napíšu dopředu a pak to jen zveřejním.
Nemám čas protože nějak furt chodím (kytara atd.) a nebo koukám na hokej :D Už jsem říkala jak hokej miluju? :D Je to jedna z mála věcí u které dokážu sedět a jen se koukat. Třeba jako včera :D I přes to, že jsem se málem počůrala a umřela hlady, tak jsem se pořád koukala dokud nebyla přestávka :D Každopádně jsme ve čtvrtfinále :D Alelůůůja :D Konečně hrajeme zase hokej a né to co na začátku, na to se ani koukat nedalo. A zítra nám náš hodný třídní učitel na odpoledkách pustí online Česko - Švýcarsko :3 Mnohem lepší než se učit nějakou blbou občanku :D
Ha už ani nevím co psát :D Asi jen to, že je divný, že mám vždycky chuť se oblíct celá do černé ale místo toho si vezmu barevný kalhoty a černé tričko, které hned po škole vyměním za bílé tílko a růžové krátké tričko :D No je pravda, že nálada se mi zlepšuje, ale každý den se najde chvilka, kdy je mi děsně. Ale konečně jsem se alespoň trochu zbavila těch mojich nervů. Sice mě sere, že jsem to nezvládla, ale život jde dál :D
Jinak jsem dneska byla na mé budoucí střední, na nějaké schůzce. Zatím tam ti lidi vypadali dobře, i když asi nikdo nebyl z mojeho oboru :D No nevadí, dokonce i když jsem ji měla jako druhou, tak se tam dost těším. Hrozně se mi tam začalo líbit :D A je tam příjemná ředitelka, tak snad i učitelé budou hodní :D
A taky moc děkuju za komentáře :) Hrozně moc jich tady přibývá a je to fajn pocit :) Hlavně když nevím kolik sem chodí lidí, když tady na blogu ještě pořád neopravili to počítadlo návštěvnosti :D A děkuju jak jste psali že mi to sluší a podobně :) Sice podle mě až tak úžasná nejsem, ale tak dobře no :D A na vlasech není co závidět :D Sice na té fotce to není moc vidět, ale hrozně lítaj :D
No tak já jdu předepisovat ty články a kouknout na různé blogy, než zase někam půjdu :D
 
 

Reklama